با عرض سلام و خسته نباشید در مورد سهام بانک دی چگونه می توان اطلاعات کسب کرد.( چند سهام داریم و ....) با تشکر
جواب سوال 2 نفر از اعضاي محترم
برای پیگیری سهام خود نزد بانک دی لازم است مراتب را از طریق امور سهام بانک دی به شماره تماس 72- 28931668-021  اقدام نمائيد. ضمنا مي توانيد جهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس اينترنتي 
www.bank day.ir مراجعه فرمائيد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سلام اینجانب می خواست سهام بانک دی را به فروش برساند از چه طریق امکان فروش سهام می باشد
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي محمد خدمتگذار بند قرائي
جهت فروش سهام بانك دي مي بايست به يكي از شعب بانك دي جهت دريافت برگه سهام خود مراجعه فرماييد سپس از طريق  كارگزاري هاي بورس بابت فروش سهام بانك دي خود اقدام نماييد.جهت كسب اطلاعات بيشتر  ميتوانيد مراتب  را از طریق امور سهام بانک دی به شماره تماس 72- 28931668-021 و يا آدرس اينترنتي www.bankday.ir پيگيري نماييد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
آیا میتوانم سهامم را در بورس بفروشم وچگونه بایستی اقدام کنم
سلام عليكم 
برادرگرامي جناب آقاي محسن بحريني
شما عضو موسسه اندوخته شاهد مي باشيد و  مؤسسه اندوخته شاهد سهامدار  حقوقي شركت شاهد است فروش واحد سهمي جنابعالي از طريق كارگزاري امكان پذير نمي باشد وصرفا از طريق موسسه اندوخته شاهد امكان پذير است. ضمنا جهت ارائه درخواست فروش واحد سهمی و برداشت مطالبات خود می بایست به بنیاد شهيد محل سكونت  خود مراجعه ودرخواست خود را ارائه نمائید.سپس مراتب را از نماینده محترم شرکت در استان  مربوطه پیگیری نمائید تا طبق نوبت، فروش واحد سهمی شما انجام پذیرد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام حدود 13 سال که اصلا برگ سهام جدیدی برام نیومده لطفا برگ سهام سال 92 و سال های بعد را چاپ کرده و بین سهامداران توزیع کنید . آیا وکالت فرزندان شهداء به شرکت وکالت بلاعزل است یا می توان آن را برهم کرد ؟ و طریقه ی یرگشتن از وکالت خود را اعلام فرمایید .
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي صادق مزرعه
هدف از صدور برگه سهام  در سنوات گذشته اطلاع رسانی درخصوص موجودی بوده است که در حال حاضر  با راه اندازی تلفن گویا و سایت اینترنتی شرکت (با قابلیت اخذ پرینت) ، سامانه پیام کوتاه و تجهیز نمایندگان و ادارات بنیاد شهید،‌ امکان دریافت اطلاعات دقیق ، به روز و باکمترین هزینه فراهم گردیده است. لذا دیگر دلیلی برای صدور اوراق سهام وجود ندارد. درخصوص قسمت دوم پرسش شما وكالت براي ثبت سهام متعلق به اعضا در سازمان بورس به نام موسسه اندوخته شاهد داده شده كه اين عمل اتفاق افتاده و عزل اين وكالت ديگر موضوعيتي ندارد و ساده ترين راه اين است كه اعضاي محترمي كه ديگر تمايل به عضويت در موسسه را ندارند نسبت به فروش كل سهام خود اقدام نمايند.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
تکلیف سهام عدالت چه شده است؟
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي وحيد عابد
فعاليت اين شركت در خصوص خريد و فروش واحد سهمي موسسه اندوخته شاهد ،متعلق به همسر و فرزندان معظم شهدا مي باشد .جنابعالي مي بايست جهت دريافت پاسخ دقيق در رابطه با ساير امور به بنياد شهيد محل سكونت خود مراجعه نماييد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سود انباشته چیست؟ لطفا کاملا توضیح دهید.
 سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي محمد حسين مفيدي
شرکت‌ها بخشی از سود خالص خود در پایان سال مالی را به عنوان سود نقدی به سهامداران پرداخت می کنند و بخش دیگری را تحت عنوان سود انباشته در شرکت نگه می دارند که  سود انباشته در قسمت حقوق صاحبان سهام قرار می گیرد و صرف سرمایه گذاری های شرکت می گردد. بنابراین سود انباشته بخشی از سود خالص شرکت است که به سهامداران پرداخت نمی شود و این مبالغ برای هر سال با مبالغ انباشته سال های قبل جمع می شود.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
* نام و نام خانوادگی :
* ایمیل :
تلفن :
* پرسش :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2089
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )