سلام- لطفا بفرمایید بنده در لیست فروش سهام نفر چندم هستم؟ و چه مدت دیگر فروش سهام انجام میشود کد ملی:6249963227
سلام عليكم
  برادر گرامي  آقاي محمد رضا قزاق
در خواست فروش جنابعالي از سوي سازمان بنياد شهيد و امور ايثار گران  استان گلستان  به اين شركت واصل گرديده است  و نفر 6  ليست استان  مي باشيد كه در صورت تامين اعتبار لازم اقدام خواهد شد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
باسلام می خواستم همه سهاممم رابفروشم باید چه کار کنم ایا ازطریق سایت امکانپذر هست یانه.لطفا رهنمایی کنید.ممنون
جواب سوال 3 نفر از اعضاي محترم 
جهت ارائه درخواست فروش واحد سهمی و برداشت مطالبات خود می بایست به بنیاد شهيد محل سكونت  خود مراجعه ودرخواست خود را ارائه نمائید.سپس مراتب را از نماینده محترم شرکت در استان  مربوطه پیگیری نمائید تا طبق نوبت فروش واحد سهمی شما انجام پذیرد لازم به ذكر است در حال حاضر فروش واحد سهمي به صورت اينترنتي امكانپذير نميباشد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام چگونه میتوان سهام خودرا به سهام بانک دی تغییر داد؟
 سلام عليكم
سركار خانم فرشته روستا
جهت انتقال واحد سهمي به بانك دي  مي بايست به بنياد شهيد محل سكونت خود مراجعه و نسبت به تكميل فرم فروش واحد سهمي خود اقدام نمائيد و پس از دريافت مبلغ حاصل از فروش واحد سهمي  به كارگزاري هاي بورس اوراق بهادار  مراجعه و نسبت به خريد سهام بانك دي اقدام نمائيد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام چرا فرزندان شاهد نمی توانند بصورت مستقل از طریق کارگزاران بورس اقدام به فروش سهام خود کنند؟ این خلاف حقوق شناخته شده ی ما در قانون تجارت و قانون مدنی است زیرا با توجه ب قوانین مربوط ما حق هرگونه تصرف در اموال خود را داریم و شما نمی توانید حق خرید و فروش سهام مارا محدود کنید و با توجه به اینکه ما باید از طریق بنیاد شهید اقدام کنیم و وارد یک پروسه ی نامعلوم شویم ک تا چند سال فروش سهام به درازا میکشد می شود گفت شما حق فروش سهام را بصورت غیر مستقیم از ما سلب کرده اید.
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي سيد محمد حسيني
موسسه اندوخته شاهد  بر اساس وكالت اخذ شده از اعضای محترم در سال 1382 با عنایت مصالح کل اعضا درخصوص وضعیت آنان تصمیم گیری می نماید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سلام.. ببخشید اگه قصد فروش سهام رو داشته باشیم باید چیکارکنیم!!؟؟
جواب سوال 2 نفر از اعضا :
جهت ارائه درخواست فروش واحد سهمی و برداشت مطالبات خود می بایست به بنیاد شهيد محل سكونت  خود مراجعه ودرخواست خود را ارائه نمایید.سپس مراتب را از نماینده محترم شرکت در استان  مربوطه پیگیری نمایید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم درخواست فروش واحد سهمی بنده از سوی بنیاد شهید شهرستان شاهین دژ استان آذربایجان غربی به شرکت ارسال گردیده یا خیر. کد عضویت 7000138025 کد ملی 2949876536
سلام عليكم ]
برادر گرامي آقاي ابوذر بخشي
در خواست فروش واحد سهمي  جنابعالي به اين شركت واصل گرديده است.لازم است مراتب را از نماینده محترم شرکت در استان  مربوطه پیگیری نمایید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سلام میخواستم بدونم نفر چندم در لیست فروش سهام هستم.آیاراهی برای فروش سریعتر سهام وجود دارد.یا نه؟با تشکر.2971803181
سلام عليكم
برادر گرامي آقاي حجت شكري 
در خواست فروش جنابعالي از سوي سازمان بنياد شهيد و امور ايثار گران  استان آذربايجان غربي به اين شركت واصل گرديده است وفروش سهام طبق ليستي كه  از طرف نماينده به اين  شركت اعلام مي شود انجام مي پذيرد ، جنابعالي در ليست اعلام شده نفر 89   مي باشيد  كه در صورت تامين اعتبار جهت فروش سهام شما اقدام خواهد شد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سلام خسته نباشید چگونه ممکن هست سهام خود را از طریق اینترنت برداشت کرد چون ساکن قائمشهر هستم وبنیاد شهید کل در ساری با تشکر
 سلام عليكم
سركار خانم رقيه يوسفپور جلالي
در حال حاضر فروش واحد سهمي به صورت اينترنتي امكانپذير نميباشد.جهت ارائه درخواست فروش واحد سهمی و برداشت مطالبات خود می بایست به بنیاد شهيد محل سكونت  خود مراجعه ودرخواست خود را ارائه نمائید.سپس مراتب را از نماینده محترم شرکت در استان  مربوطه پیگیری نمائید تا طبق نوبت فروش واحد سهمی شما انجام پذیرد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم که در لیست فروش نفر چندم هستم و آیا می شود مستقیما به یکی از کارگزاری بورس جهت فروش سهام مراجعه کرد ؟
 سلام عليكم
برادر گرامي آقاي محمد رضا رمضان زاده
درخواست فروش جنابعالي از سوي سازمان بنياد شهيد و امور ايثار گران  استان مازندران به اين شركت واصل گرديده است  و نفر 36  ليست استان  مي باشيد كه در صورت تامين اعتبار لازم اقدام خواهد شد. درخصوص قسمت دوم پرسش شما به اطلاع مي رساند به علت اينكه شما عضو موسسه اندوخته شاهد مي باشيد و  مؤسسه اندوخته شاهد سهامدار  حقوقي شركت شاهد است فروش واحد سهمي جنابعالي از طريق كارگزاري امكان پذير نمي باشد وصرفا از طريق موسسه اندوخته شاهد امكان پذير است.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم درخواست فروش واحد سهمی بنده از سوی بنیاد شهید شهرستان ساوه استان مرکزی به شرکت ارسال گردیده یا خیر. کد ملی 56*****618
سلام عليكم 
برادر گرامي آقاي محمد پاشا خانلو
در خواست فروش واحد سهمي  جنابعالي خارج از ليست اولويت به اين شركت واصل گرديده است. جهت دريافت نوبت لازم است مراتب را از نماینده محترم شرکت در استان  مربوطه پیگیری نمایید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
بنده برای فروش درخواست دادم نوبتم چنده شماره ملی0534796230
سلام عليكم
سركار خانم عاطفه اميدي
  در خواست فروش واحد سهمي  جنابعالي به اين شركت خارج از ليست اولويت واصل گرديده است. جهت دريافت نوبت لازم است مراتب را از نماینده محترم شرکت در استان  مربوطه پیگیری نمایید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام احتراما با توجه به ثبت درخواست فروش اینجانب در لیست انتظار در تاریخ 92/4/18 به دلیل نیاز مبرم جهت تامین مسکن خواهشمند است نسبت به فروش سهام اینجانب اقدام فرمائید. 2511990709
 سلام عليكم
برادر گرامي  آقاي عنايت غلامي
  بنياد شهيد در خواست فروش واحد سهمي  جنابعالي  را خارج از ليست اولويت به اين شركت ارسال نموده است.جهت دريافت نوبت لازم است مراتب را از نماینده محترم شرکت در استان  مربوطه پیگیری نمایید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام اصول کار با بورس و خرید و فروش سهم خرید با قیمت پایین و فروش با قیمت بالاست. در حالیکه در سیستم شرکت دخیره شاهد ما باید درخواست را به بنیاد و سپس شما بدهیم و برای مدتی نامعلوم منتظر بمانیم و بعد حتی مشخص نیست شما به په قیمتی آن سهم را خواهید فروخت؟ خیلی ساده عرض میکنم چه دلیلی مبنی بر این وجود ندارد که شما سهم را در پایین ترین قیمت نفروشید؟
 سلام عليكم
برادر گرامي  جناب آقاي مهدي نوري
در پاسخ به پرسش جنابعالی ذکر چند نکته ضروری می باشد:
1- در بورس اوراق بهادرار، هر زمان که فردی سفارش خرید یا فروش سهامی را بدهد می بایست منتظر فروشنده یا خریدار باشد و صف خرید و یا صف فروش امری طبیعی است.
2- واحد سهمی موسسه اندوخته شاهد تنها متعلق به فرزندان و همسران مکرم شهدا است و لذا برای خرید یا فروش واحد سهمی حتماً باید فروشنده یا خریداری از بین اعضای موسسه اندوخته شاهد وجود داشته باشد. پس طبیعی است که صف خرید یا فروش ایجاد شود.البته موسسه اندوخته شاهد به لحاظ شرایط خاص سنی فرزندان معظم شهدا که اکثراً جهت ازدواج،اشتغال،تهیه مسکن و یا موارد ضروری دیگری نیاز به فروش واحد سهمی خود دارند و هر از چندگاهی وجه لازم را تامین می نماید تا صف فروش زیاد طولانی نشود.
3- افرادیکه در بورس سفارش خرید یا فروش سهام می دهند در حالت عادی از نرخ خرید یا فروش سهام خود اطلاعی ندارندمگر این که نرخ مشخصی را برای خرید یا فروش اعلام نمایند.
4- در فرم فروش واحد سهمی ، قسمت ملاحظات برای اینگونه موارد پیش بینی شده است تا چنانچه عضوی بخواهد سقف ریالی برای خرید یا کف ریالی برای فروش واحد سهمی خود تعیین کند بتواند در این قسمت درج نماید.ولیکن به علت اینکه تعداد کثیری از اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد غیرحرفه ای هستند لذا به این موضوع توجهی نمی کنند.
5- با توجه به مراتب فوق ، این شرکت در صورت تامین اعتبار توسط موسسه اندوخته شاهد قادر به فروش واحد سهمی می باشد و مطمئن باشید فروش واحد سهمی به قیمت پایین هیچ سودی برای شرکت ذخیره شاهد ندارد و تنها نتیجه ای که می تواند داشته باشد از دست دادن بزرگترین سرمایه یعنی اعتماد اعضای محترم است که به هیج وجه صلاح نیست و این شرکت همواره به دنبال افزایش رضایت مندی اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد می باشد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام و خسته نباشید. تصمیم دارم سهام خود را بفروشم اما نمیدونم بابت فروش آن چه مبلغی دریافت خواهم کرد. اگه ممکنه حدود مبلغ را برام مشخص کنید که تصمیم نهایی رو بگیرم ممنون
جواب سوال دو نفر از اعضاي محترم :
فروش واحد سهمی به قمیت روز ي كه فروش صورت مي گيرد  انجام مي شود. برای اطلاع از موجودی  و ارزش  روز سهام خود می توانید به سایت شرکت (قسمت پورتال اعضاء) ،تلفن گویا (88895333-021)  و يا سامانه پیام کوتاه (30002325) مراجعه نمائید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام وخسته نباشید درمورد سود سهام آیا میشودسودحاصله را آخر سال برداشت کنیم ازبابت برداشت به ما کارت عابر بانک اقتصاد نوین دادند آن کارتها ارزش دارند یا نه
 سلام عليكم
سركار خانم فهيمه صمدي
پرداخت سود مجمع سال 92-91 طبق جدول زمانبندي كه بزودي در سايت قرارخواهد گرفت، آغاز خواهد شد. در خصوص قسمت دوم پرسش جنابعالي به اطلاع مي رساند این کارت جهت تسهیل و تسریع در پرداخت به اعضاي محترم  صادر شده است در صورتيكه شماره حساب اقتصاد نوين شما فعال باشد با ارائه درخواست برداشت سود یا فروش واحد سهمی، وجه به این حساب واریز مي گردد. لذا تا زمانیکه درخواست برداشت سود یا فروش واحد سهمی ارائه نگردد ، وجهی به این حساب واريز نخواهد شد.  توصيه مي شود قبل از درخواست سود،‌حتما با مراجعه به يكي از شعب بانك اقتصاد نوين از فعال بودن كارت خود مطمئن شويد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام ای کاش فروش اینترنتی سهام امکان پذیر بود ، چونکه تا ما به بنیاد مراجعه کنیم و روال اداری فروش طی بشه، امکان پایین آمدن ارزش سهام وجود دارد ، ولی با امکان فروش آنلاین در هنگام بالا رفتن ارزش سهام می توان آنی سهام را بفروشیم
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي مهدي بابا زاده 
در حال حاضر خريد  و فروش واحد سهمي به صورت اينترنتي امكان پذير نمي باشد و براي اين كار نياز به مجوز هاي جديد مي باشد كه در صورت خذ مجوز هاي لازم اين سامانه نيز راه اندازي خواهد شد .
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام آیا می توانم سهام ذخیره شاهد و بانک دی را بگیرم چگونه؟
سلام عليكم
سركار خانم مريم شاه ميري
چنانچه منظور جنابعالي از گرفتن سهام ،خريد واحد سهمي موسسه اندوخته شاهد مي باشد مي بايست  وجه مورد نظر را به شماره حساب 1-1515151-850-102 نزد بانک اقتصاد نوین یا شماره حساب شبا 480550014785001515151001 IR قابل پرداخت در کلیه بانکهای کشور، بنام موسسه اندوخته شاهد، واریز کرده و اصل فیش واریزی را به بنیادشهيد محل سكونت خود یا این شرکت جهت تکمیل فرم خرید تحویل نماييدتا خريد واحد سهمي براي شما لحاظ گردد. و چنانچه در نظر داريد فروش انجام دهيد مي بايست جهت فروش واحد سهمي موسسه اندوخته شاهد به بنياد شهيد محل سكونت خود مراجعه و درخواست  خود را ارائه نماييد  تا طبق نوبت فروش واحد سهمي شما انجام پذيرد.در خصوص قسمت دوم پرسش شما به اطلاع مي رساند. جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد مراتب را از طريق امور سهام بانك دي به شماره تماس  72-28931668-021و يا آدرس اينترنتي www.bankday.irپيگيري نماييد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
باسلام چگونه می توانم سودسهام سال 92-91وسال 93-92رادریافت کنم.واینکه مبلغ کل سود این دو سال چقدر است.
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي صحرايي
ثبت نام سود سال 92طبق جدول زمانبندي كه در سايت اعلام شده است آغاز شد و به دليل اينكه سود سال 91 خود را نيز برداشت ننموده ايد به سود سال جاري اضافه شده و مي توانيد طبق جدول زمانبندي كه در صفحه اصلي سايت شركت درج شده است با ورود به قسمت پرتال اعضا، و وارد كردن كد ملي و انتخاب درخواست ها، درخواست خود را ثبت نماييد كه طبق جدول زمانبندي  بعد از واريز، چنانچه تلفن همراه خود را به درستي وارد كرده باشيد، مراتب از طريق پيامك اطلاع رساني خواهد شد. از آنجا كه مجمع عمومي شركت شاهد معمولا پايان مهرماه هر سال برگزار مي گردد، سود  مجمع سال 93 نيز در مجمع سال آينده مشخص مي شود. در خصوص قسمت دوم پرسش شما به اطلاع مي رساند  برای اطلاع از ميزان مطالبات خود می توانید به سایت شرکت (قسمت پورتال اعضا) ،تلفن گویا (88895333-021) و سامانه پیام کوتاه (30002325) مراجعه نمايید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام و خسته نباشید. من میخوام سهام خودمو بفروشم. اگه پول سهام رو میزاشتم بانک خیلی بیشتر بهم سود میدادن تا اینکه در طول سال دو یا سه میلیون سود سهام بدن. لطفا راهنمایی کنید باید چه مراحلی را طی کنم برای فروش سهام و نیز چقدر طول میکشه تا سهام رو بفروشم؟ممنون از شما
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي مصطفي حسين آبادي
سرمايه گذاري در بورس اوراق بهادار به علت ريسك پذيري بالا قابل قياس با سرمايه گذار ي در نظام بانكي نمي باشد و در واقع آنچه در بانک سرمايه گذاري مي نماييد بازده بدون ریسک نامیده  میشود اما از آنجایی که ریسک و بازده رابطه مستقیم دارد هنگامی که شما در بازار سرمایه ریسک زیادی را تحمل می کنید احتمال بازده بیشتری را هم خواهید داشت ودر دراز مدت معمولا نرخ سود سرمایه گذاری در بورس بیشتر از نظام بانکی مي باشد . شما زماني كه در بورس سرمايه گذاري مي نماييد علاوه بر سود سالانه ، درصورتيكه نرخ سهام رو به افزايش باشد ارزش سهام شما نيز بيشتر مي شود.در خصوص قسمت دوم پرسش جنابعالي به اطلاع مي رساند كه  جهت ارائه درخواست فروش واحد سهمي  خود در مرحله ي اول  مي بايست به بنياد شهيد محل سكونت خود مراجعه و فرم مربوطه را تكميل نماييد سپس نوبت خود را از نماينده مستقر در بنياد شهيداستان خراسان رضوي به شماره تلفن 2231553-0513 پيگيري نماييد. شايان ذكر است كه فروش واحد سهمي طبق ليستي كه از طرف نماينده شركت اعلام مي گردد صورت مي پذيرد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
باسلام ایاسهام بانک دی قابل فروش نمی باشد؟ از چه طریقی باید اقدام کرد؟
 سلام عليكم
سركار خانم محبوبه پردلي
با توجه به اينكه  بانك دي مستقل از موسسه اندوخته شاهد مي باشد جهت فروش سهام خود نزد بانك دي  مي بايست  ابتدا برگه سهام خود را از شعب بانك دي دريافت وسپس با به همراه داشتن برگه سهام و مدارك هويتي خود به يكي از كارگزاري هاي بورس اوراق بهادار مراجعه وجهت فروش اقدام نماييد. ضمنا جهت كسب اطلاعات بيشتر  با شماره ي  72-28931668-021  امور سهام بانك دي  تماس حاصل نماييد و يا  به آدرس اينترنتي www.bankday.irمراجعه فرماييد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
باسلام من درسال 92سودسهام راازطریق بانک دی دریافت کردم وطی گفته بانک هرسال سودسهام به حساب واریز می شودولی هنوز امسال واریزنشده ودوماه گذشته
 سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي امان الله جمشيد زهي
با توجه به اينكه بانك دي مستقل از موسسه اندوخته شاهد مي باشد براي پيگيري سود سهام خود نزد بانك دي لازم است مراتب را از طريق امور سهام بانك دي به شماره تماس72-28931668-021 پيگيري نماييد.ضمنا مي توانيد جهت كسب اطلاع بيشتر به آدرس اينترنتي www.bankday.ir مراجعه فرماييد. لازم به ذكر است طي بررسي هاي بعمل آمده  مشخص گرديد كه شما در موسسه اندوخته شاهد نيز داراي مانده مطالبات مي باشيد. چنانچه تمايل به برداشت آن داريد مي بايست به همراه مدارك هويتي خود به بنياد شهيد محل سكونت خود مراجعه و فرم مربوطه را تكميل تا نماينده شركت طي مكاتبه رسمي درخواست شما را به اين شركت ارسال نمايند و در غير اينصورت ميتوانيد با مراجعه به سايت شركت ورود به پرتال اعضا قسمت درخواست ها گزينه تبديل مطالبات به واحد سهمي را ثبت نماييد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
* نام و نام خانوادگی :
* ایمیل :
تلفن :
* پرسش :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8303
5.8/10 (تعداد آرا 22 نفر )