باسلام لطفا تعداد واحد سهمی وارزش هرسهم رامشخص کنید
جواب سوال 2 نفر از اعضاي محترم 
جنابعالی برای اطلاع از موجودی  و ارزش سهام خود می توانید به سایت شرکت (قسمت پورتال اعضاء) ،تلفن گویا (88895333-021)  و يا سامانه پیام کوتاه (30002325) مراجعه نمائید.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
باسمه تعالی با عرض احترام و سلام اینجانب هادی تکمیلی فرزند محمد رضا شماره شناسنامه 661 با کد عضویت 6500999037 طی آخرین اعلامیه موقت سهمی اعلام نمودید که مبلغ 7230000ریال از مطالبات اینجانب را برای خرید سهام بانک دی هزینه کرده اید حال خواستم در مورد تعداد سهمم در بانک دی مطلع بشوم. آیا تا کنون پرداخت سودی برای سهامداران داشته یا انیکه مقدار سود صرف افزایش سرمایه شده؟ با تشکر هادی تکمیلی
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي هادي تكميلي 
برای  پیگیری سهام خود نزد بانک دی لازم است مراتب را از طریق امور سهام بانک دی به شماره تماس 72- 28931668-021  اقدام نمائيد. ضمنا مي توانيد جهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس اينترنتي www.bankday.irمراجعه فرمائيد .
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
در مورد نحوه ورود به پرتال اعضا قبلا که از طریق کدعضویت بود مشکلی نداشتم ولی در حال حاضر نتوانسته ام پرتال خود راچک کنم و موقع ورود پیغام کد ملی ثبت نشده است ظاهر می شود در صورتی که خود بنده قبل از تغیر سایت به شکل جدید تمامی اطلاعات خود راوارد کرده بودم لطفا جواب دهد بااین مشکل چکار بکنیم?
( جواب سوال 3 نفر از اعضاي محترم) : اعضاي محترم مي بايست با همراه داشتن مدارك هويتي (كارت ملي و شناسنامه ) به بنياد شهيد مربوطه مراجعه و درخواست اصلاحات هويتي خود را ارائه نمايند تا اصلاحات لازم در سيستم صورت گيرد.
به اميد ارتباط بعدي و بهره مندي از نظرات و پيشنهادات شما
 
لطفآٌبگویید سود سهام سال 92 را کی واریز میکنند.همچنین سود برای هر سهم چند در نظر گرفته شده است.
جواب سوال دو نفر از اعضا :پرداخت سود سال 92 بعد از اعلام جدول زمانبندي سود سالانه  حداكثر (تا پايان سال جاري )آغاز خواهد شد و  سود خالص قابل تقسيم به ازاي هر سهم مبلغ 260 ريال  در مجمع عادي تصويب گرديده است.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم معیار تعداد سهم اعضایی که فرزند شهید هستن چی بوده ؟ چطور میشه یکی بالای 100 هزار سهم داره و یکی هم مثل من فقط 7هزار ؟ لطفا جواب واضح بدین و جوابتون کلیشه ای نباشه
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي علي اشرفي
 در بدو تشكيل شركت شاهد و بنا به دستور حضرت امام (ره) براي كليه فرزندان شهدا يا آزادگان سرافرازي كه در زمان شهادت يا اسارت پدر كمتر از 20 سال سن داشته اند فارغ از اينكه ازدواج نموده اند يا خير، براي يكبار حدود 215000 ريال تامين و در شركت شاهد سرمايه گذاري شده است. سپس در طول زمان توسط بنياد شهيد مبالغي به صورت ماهيانه از حقوق همسران كسر و در شركت شاهد،‌سرمايه گذاري شده كه بدليل تفاوت سطح حقوق افراد،‌ميزان سرمايه گذاري نيز متفاوت بوده است. ضمن اينكه در طول اين مدت تعدادي از اعضاي محترم موسسه با واريز نقدي وجه اقدام به خريد سهام بيشتر ي نيز نموده اند و تعدادي از آنان نسبت به فروش تمام يا قسمتي از سهام خود اقدام نموده اند.‌كه مجموع  اين عوامل باعث اختلاف موجود بين تعداد واحد سهمي اعضاي مختلف مي باشد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام چطور میتوانم کد کاربری را تغییر دهم؟
 سلام عليكم
جنابعالي مي بايست به بنياد شهيد استان نزد نماينده اين شركت مراجعه و درخواست تغيير رمز خود را ارائه نماييد .
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
تغییرات تعداد واحد سهمی به چه صورت است؟
 سلام عليكم
به اطلاع مي رساند
تغييرات تعداد واحد سهمي به چند صورت مي باشد 1-زماني كه  موسسه تصميم به شركت در افزايش سرمايه شاهد بگيرد كه اين افزايش سرمايه مي تواند به دو شكل باشد 1-1 از محل آورده نقدي. 2-1 به صورت سهام جايزه . 2- عضو جهت خريد واحد سهمي مبلغي را به حساب موسسه واريز نمايد. 3- درخواست تبديل مطالبات خود را به واحد سهمي ارائه نمايد. 4- در صورتي كه تعدادي از واحدهاي سهمي خود را بفروشد كه در اين صورت تعداد آن كاهش مي يابد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام: تبدیا مطالبات به واحد سهمی یعنی چه باتشکر
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي كمال احمدي
منظور از تبديل مطالبات به واحد سهمي يعني از محل سودي كه به شما تعلق گرفته براي خودتان واحد سهمي  موسسه اندوخته شاهد خريداري شود و در نتيجه تعداد واحد سهمي شما افزايش يابد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با عرض سلام آیا متوانم شماره حساب خود را که بانک اقتصاد نوین است به بانک کشاورزی تغییر دهم؟با تشکر از راهنماییهای شما
سلام عليكم سركار خانم عذرا گنج خانلو
جهت تسهیل و تسریع درروند كار براي همه ي فرزندان  محترم شهدا شماره حساب بانك اقتصادنوين افتتاح گرديده است و در حال حاضرامكان تغيير بانك وجود ندارد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سلام.من 1.5 میلیون دارم.میشه با این پول کاری کرد که سود خوبی هم داشته باشه؟ من از بورس هیچی نمیدونم
سلام عليكم
برادر گرامي وحيد موحدي نيا
سرمايه گذاري در بورس اوراق بهادار  بستگي به توان مالي شخص دارد و با هر مبلغي كه بخواهيد مي توانيد شروع كنيد با اين حال توصيه مي شود كه هميشه پول اضافي يعني پولي كه نيازي به آن نداشته باشيد را در بورس اوراق بهادار سرمايه گذار ي نماييد لازم به ذكر است مي توانيد با مراجعه به سايت شركت بخش آموزش (قسمت سهام و بورس )از مطالب درج شده استفاده نماييد همچنين با ورود به سايت بورس اوراق بهادار ايران به آدرس اينترنتي www.irbourse.com قسمت آموزش و پژوهش مي توانيد از مطالب آموزش آن نيز استفاده نماييد. توصيه مي شود قبل از سرمايه گذاري واقعي در بورس با عضويت در تالار مجازي بورس،‌ ابتدا ورزيدگي لازم را كسب نماييد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام خواستم اطلاعات تاریخ تولد و شماره شناسنامه ام تصحیح کنم باید چکار کنم ؟چون اشتباه نوشته اید. سپاس
 جواب سوال8 نفر از اعضاي محترم:
جنابعالي مي بايست باهمراه داشتن مدارك هويتي (كارت ملي  و شناسنامه ) به بنياد شهيد محل سكونت خود مراجعه و درخواست اصلاحات هويتي خود را ارائه نماييد تا اصلاحات لازم در سيستم اعمال گردد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سلام خسته نباشید ببخشید در مورد واریز سود سهام میخواستم سوال کنم توی سایت زده مبلغ قابل واریز 467500 تومان هست ولی هنوز به حساب واریز نشده و لینک درخواست سود هم باز نیست میشه راهنمایی کنید ؟ با تشکر
سلام عليكم
برادر گرامي امير قبادي
طي پيگيري به عمل آمده مشخص گرديد جنابعالي در تاريخ 92/12/06درخواست سود خود را ثبت نموده ايد ، واريز سود به حساب شما  طبق جدول زمانبندي  كه در صفحه اصلي سايت مي باشد انجام خواهد شد و چنانچه تلفن همراه خود را به درستي وارد كرده باشيد مراتب از طريق پيامك اطلاع رساني خواهد شد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
سال86 با معرفی صندوق شاهد بنیاد امور ایثارگران مشهد به بانک کشاورزی شعبه خیابان جنت مشهد مبلغ یک میلیون تومان وام گرفتم و معادل یک سوم آن را قبلا به حساب صندوق شاهد واریز کرده بودم نا گفته نماند که مبلغ یک میلیون وام دریافتی پنجاه پنجاه پول اداره شده صندوق و بانک بود در تابستان 92 حساب بانکی من که ازآن یارانه وحقوق بازنشستگی خود را دریافت میکنم را مسدود شده دیدم پس از مراجعه به بانک و سئوال از مسدودی غیر قانونی حساب یارانه و حقوقم افرادی از جمله کوهستانیان رئیس شعبه و رضایی وضول مطالبات و نبی زاده شرخر بانک گفتند بخاطر بدهی اقساطت حسابت را بسته ایم پرسیدم اکنون چاره من بازنشسته جانباز30درصد با ده سر عائله که یکیشان معلول 30 ساله است چیست؟ گفتند باید قریب به دو میلیون و چهارصد تومان چک بدهی تا حسابت را بازکنیم پس از صدور چکها به تاریخهای 30آبان 30 دی و20اسفند 92 توانستم از حسابم برداشت حقوق و یارانه داشته باشم سپس چک اول پاس شد مجددا برای پرداخت چک 30 آبان دچار مشکل شدم بلافاصله جسابم بلوکه شده ومن حتی برای خرید نان اهل وعیالم نمیتوانم از حسابم پول برداشت کنم . اکنون سئوال اینجاست چرا من برای دریافت 500 هزارتومان وام از منابع بانک کشاورزی باید 2370000 (دو میلیون و سیصد وهفتاد هزار تومان) بپردازم و چطور یک شعبه ازیک نقطه از کشور اجازه دارد جلو حقوق و یارانه یک فرد بازنشسته را مسدودنماید؟
 سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي موسي الرضا سعادت تاج الديني
صندوق شاهد مستقل از شركت ذخيره شاهد مي باشد و جهت پيگيري موضوع  مي توانيد به نماينده صندوق شاهد در بنياد شهيد محل سكونت خود مراجعه نماييد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
باسلام رمز ورود به سامانه را فراموش کرده ام لطفاء راهنمائی بفرمائید.
  سلام عليكم
سركار خانم شيوا سهرابي
جنابعالي مي بايست به نماينده شركت مستقر در بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مربوطه مراجعه و درخواست رمز جديد  نماييد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
با سلام چگونه می توانم به نمودار تغییرات قیمت سهام از امروز تا یک یا دو سال قبل دسترسی داشته باشم؟
سلام عليكم
برادر گرامي جناب آقاي علي اصغر عباسي 
در حال حاضر نمايش نمودار قيمت واحد سهمي در سايت ذخيره شاهد امكان پذير نيست، اما چنانچه مي خواهيد از تغييرات قيمت سهام شركت شاهد مطلع شويد مي بايست به سايت بورس اوراق بهادار نماد ثشاهد مراجعه  نماييد. شايان ذكر است اطلاع از قيمت سهام شركت هاي بورسي ديگر نيز از طريق سايت بورس اوراق بهادار امكان پذير مي باشد.
به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
چگونه میتوانم تعداد سهم وموجودیوسودواحد سهمی خود مطلع شوم.در ضمن به وسیله پرتال رسمی نمی توانم وارد شوم.تشکر
باسلام و تشکر از ارتباط شما با این شرکت، درخصوص سوال مطروحه به استحضار میرساند، جنابعالی برای اطلاع از موجودی خود می توانید به سایت شرکت (قسمت پورتال اعضاء) ،تلفن گویا (88895333-021)  و سامانه پیام کوتاه (30002325) مراجعه نمائید و پرداخت سود طبق زمانبندی اعلامی در سایت شرکت انجام می شود.
  به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
 
* نام و نام خانوادگی :
* ایمیل :
تلفن :
* پرسش :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3902
5.8/10 (تعداد آرا 16 نفر )