مرحله‌ي دوم اعطای تسهیلات سرمایه گذاری به همسران مکرم شهدا
به گزارش روابط عمومی شرکت ذخیره شاهد ، با تدابير راهگشاي مدير عامل محترم موسسه اندوخته شاهد و در راستاي اجرايي نمودن دستورات خيرخواهانه و آينده‌نگر رياست عالي بنياد شهيد و امور ايثارگران در خصوص ايجاد زمينه لازم براي بهره‌مندي تمامي همسران مكرم شهدا در سراسر كشور از تسهيلات سرمايه‌گذاري در موسسه اندوخته شاهد ، تلاش و همكاري تنگاتنگ مسئولين و كارشناسان محترم بنياد شهيد و مجموعه‌ي شاهد به بار نشست و اين طرح خداپسندانه در مجموع تمامي همسران مكرم شهدايي را كه حقوق بگير بنياد شهيد و امور ايثارگران هستند تحت پوشش قرار داد.
در اثر اجراي اين طرح به هريك از اين بزرگواران از سوي بنياد شهيد و امورايثارگران تسهيلاتي بدون بهره معادل پنج ميليون ريال با بازپرداخت 12 ماهه تعلق گرفت كه صرف خريد تعداد 3.680  واحد سهمي موسسه اندوخته شاهد به نرخ هر سهم 1.351 ريال شد و به اين ترتيب در حال حاضر تمامي آنان داراي واحد سهمي موسسه اندوخته شاهد محسوب مي‌شوند كه تا پايان تسويه مبلغ تسهيلات ، اين واحد سهمي قابل فروش نمي‌باشد.
گفتني است كه اين دسته از همسران مكرم شهدا براي بهر‌ه مند شدن از سود مجمع سال جاري و ساير مزاياي متعلق و همچنين شروع كسر اقساط سرمايه‌گذاري و تكميل فرايند عضويت مي‌بايست در اولين فرصت به ادارات بنياد شهيد محل سكونت خود مراجعه و با ارائه‌ي مدارك هويتي خود مانند اصل و تصوير شناسنامه ، كارت ملي ، كارت بنياد شهيد و ... نسبت به تكميل فرم مربوطه اقدام نمايند.
شايان ذكر است در مرحله‌ي اول اعطاي تسهيلات سرمايه‌گذاري ، در تاريخ 1391/12/22براي تعداد 6.279 نفر از همسراني كه با مراجعه به دفاتر بنياد شهيد و امورايثارگران نسبت به ثبت درخواست استفاده از تسهيلات سرمايه‌گذاري و تكميل مشخصات هويتي خود در سيستم جامع ايثار اقدام نموده بودند خريد واحد سهمي انجام شده بود و از آنجا كه تعداد زيادي از همسران مكرم شهدا در مراجعات حضوري و تلفني اظهار مي‌نمودند كه به دلايل مختلف مانند عدم اطلاع از موضوع يا كوتاه بودن زمان اجراي مرحله اول طرح و ... موفق به استفاده از تسهيلات فوق نشده‌اند و تقاضاي استفاده از اين تسهيلات را داشتند ، دليلي شد تا در اين مرحله نيز با تحت پوشش قرار دادن 48.753 نفر ديگر ، تعداد همسران تحت پوشش طرح مجموعا به 55.032 نفر برسد.
   1392/4/16 10:27

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1734
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )