سومین گردهمایی منطقه‌ای نمایندگان و رابطین شرکت ذخیره شاهد به میزبانی استان خراسان رضوی
سومين گردهمايي  منطقه‌اي نمايندگان و رابطين شركت ذخيره شاهد با همكاري اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي ، دوشنبه نوزدهم مرداد ماه 94 برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي شركت ذخيره شاهد سومين گردهمايي منطقه اي يك روزه نمايندگان و رابطين شركت ذخيره شاهد با تلاوت آیاتي از قرآن کریم از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 94/05/19با حضور عابدين عابدي مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوي، محمدحسن قوسیان مقدم مدیرعامل شرکت ذخیره شاهد و نمایندگان و رابطین شرکت ذخیره شاهد در ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان های خراسان رضوي، مازندران، كرمان، خراسان جنوبي، سيستان و بلوچستان، يزد، خراسان شمالي و گلستان با ميزباني اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان خراسان رضوي برگزار گرديد.
در ابتداي مراسم عابدين عابدي مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوي ، ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین محترم و تشكر و قدرداني از شركت كنندگان در گردهمایی ، طي سخنان مبسوطي برلزوم اطلاع رساني دقيق به همسران و فرزندان شهدا و همكاري با شركت ذخيره شاهد و خدمات رسانی به خانواده‌های محترم شاهد وایثارگر و افزایش منابع درآمدی خانوار اشاره و بر رفع مشکلات پیش رو و آموزش و آگاه سازی همکاران و خانواده‌های محترم و پاسخگوئي مناسب نمايندگان و رابطين به فرزندان و همسران مكرم شهدا در خصوص سهام تاكيد داشتند.
در ادامه دكتر محمد حسن قوسيان مقدم مدیر عامل شرکت ذخیره شاهد، ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین محترم و تشكر و قدرداني از شركت كنندگان در گردهمایی در سخناني به تاريخچه تاسيس شركت شاهد ، موسسه اندوخته شاهد و شركت ذخيره شاهد اشاره نمودند . ايشان در ادامه خدمات رسانی از طریق شرکت شاهد و موسسه اندوخته و ذخیره شاهد را یکی از کارهای مهم بنیاد دانست و با اشاره به نقش اساسي رابطين شهرستاني در اين زمينه، گفت: در حال حاضر 206 هزار سهامدار از فرزندان و همسران شهدا در این مجموعه حضور دارند. باید همواره تلاش کنیم با همفکری و همدلی همه بتوانیم برنامه ریزی جامعی داشته باشیم که سهام فرزندان و همسران شهدا حفظ شود و رضایت مندی و اعتماد بیش از پیش این عزیزان را ایجاد کنیم و امیدوارم برگزاری این همایش کمک خوبی در این مسیر باشد.
دكتر قوسیان مقدم افزود: تعداد زیادی از همسران شهدا هنوز به صورت رسمی به عضویت موسسه درنیامده اند که یکی از علل آن می تواند عدم اطلاع رسانی مناسب باشد که باید در این مسیر تلاش بیشتری صورت بگیرد.
مدیرعامل شرکت ذخیره شاهد با بیان اینکه شرکت شاهد یادگار امام راحل است که در سال 63 با سرمایه اولیه 10 میلیون تومان اهدایی از سوی ایشان تشکیل شده است، افزود: با جمع آوری سرمایه ها، ورود در مسیر بورس انجام شد و در حال حاضر شرکت ذخیره شاهد و موسسه اندوخته شاهد عهده دار فعالیت های مرتبط با بورس و سرمایه های فرزندان و همسران شهدا هستند.
دكتر قوسیان مقدم در بخش دیگری از صحبت های خود به تشریح فرايندهاي شركت ذخيره شاهد( خريد ، فروش، تبديل مطالبات و پرداخت مطالبات) پرداختند. وی در رابطه با موضوع سهام گفت: فعالیت در حوزه بورس با سرمایه گذاری در بانک ها تفاوت دارد و ممکن است در مقطع کوتاه و بازه زمانی کم، سود زیادی در پی نداشته باشد و این موضوع باید به صورت دقیق و شفاف برای اعضاي محترم موسسه اندوخته شاهد توضیح داده شود.
پخش فيلم فعاليتهاي اقتصادي شركت شاهد به منظور آشنايي مدعوين با اين فعاليتها و انتقال آن به سهامداران محترم عضو موسسه اندوخته شاهد برنامه بعدي همايش بود.
كارگروههاي تخصصي اين گردهمايي نيز از ساعت 9:15 با موضوعات آشنايي با سيستم جامع، فرايندهاي شركت و آشنايي با امور هويتي و جذب اعضا برگزار و طي اين كارگروهها آموزشهاي لازم به كليه نمايندگان و رابطين زير نظر كارشناسان شركت ارائه گرديد.
در آخرين بخش این گردهمایی از تلاشها و حمايتهاي مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوي و همكاران ايشان و همچنين كليه شركت كنندگان تقدیر بعمل آمد.
شايان ذكر است چهارمين گردهمايي منطقه‌اي در تاريخ 94/05/26در استان فارس و با حضور رابطين شركت ذخيره شاهد در 8 استان كشور شامل استانهاي فارس، لرستان، كهكيلويه و بوير احمد، چهارمحال و بختياري، ايلام ، هرمزگان ، خوزستان و بوشهر برگزار خواهد شد.
   1394/5/20 20:46

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 479
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )