تاکید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی بر اطلاع رسانی و پاسخگویی مناسب به اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد
همایش یک روزه نمايندگان و رابطین  شرکت ذخیره شاهد صبح روز یکشنبه 11 مرداد با  موضوع آموزش و آشنائي بافعاليتهاي شركت شاهد،مباني سرمايه گذاري در بورس و نحوه ارائه اطلاعات و خدمات با استفاده از فن آوري‌هاي جديد شركت به فرزندان و همسران گرانقدر شهدا با برگزاري کارگاه‌های مختلفی با عناوين، كارگاه آشنايي با سيستم جامع، كارگاه فرايندهاي شركت و كارگاه آشنايي با امور هويتي و جذب اعضا و بررسی درخواست‌ها و دريافت نقطه نظرات ارزشمند نمايندگان و رابطين شركت ذخيره شاهد در 8 استان آذربايجان غربي، اردبيل، زنجان، گيلان، كرمانشاه، كردستان، همدان واستان آذربايجان شرقي با ميزباني اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران تبريز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت ذخيره شاهد  دومين گردهمايي منطقه اي يك روزه نمايندگان و رابطين شركت ذخيره شاهد با تلاوت آیاتي از قرآن کریم از ساعت 8 صبح روز يكشنبه مورخ 94/05/11 با حضور قاسم صمديان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربايجان شرقي، محمدحسن قوسیان مقدم مدیرعامل شرکت ذخیره شاهد و نمایندگان و رابطین شرکت ذخیره شاهد در ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان های آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اردبيل، زنجان، كردستان، كرمانشاه، گيلان و همدان با ميزباني اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان آذربايجان شرقي برگزار شد.
در ابتداي مراسم قاسم صمديان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربايجان شرقي ، ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین محترم و تشكر و قدرداني از شركت كنندگان در گردهمایی ، به لزوم خدمات رسانی به خانواده‌های محترم شاهد وایثارگر و افزایش منابع درآمدی خانوار اشاره و بر رفع مشکلات پیش رو و آموزش و آگاه سازی همکاران و خانواده‌های محترم و پاسخگوئي مناسب نمايندگان و رابطين به فرزندان و همسران مكرم شهدا در خصوص سهام و همچنين توجه بيشتر اين عزيزان به تكريم ارباب رجوع تاكيد داشتند.
در ادامه دكتر محمد حسن قوسيان مقدم مدیر عامل شرکت ذخیره شاهد، ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین محترم و تشكر و قدرداني از شركت كنندگان در گردهمایی در سخناني به تاريخچه تاسيس شركت شاهد ، موسسه اندوخته شاهد و شركت ذخيره شاهد اشاره نمودند . ايشان در ادامه خدمات رسانی از طریق شرکت شاهد و موسسه اندوخته و ذخیره شاهد را یکی از کارهای مهم بنیاد دانست و با اشاره به نقش اساسي رابطين شهرستاني در اين زمينه، گفت: در حال حاضر 170 هزار سهامدار از فرزندان و همسران شهدا در این مجموعه حضور دارند. باید همواره تلاش کنیم با همفکری و همدلی همه بتوانیم برنامه ریزی جامعی داشته باشیم که سهام فرزندان و همسران شهدا حفظ شود و رضایت مندی و اعتماد بیش از پیش این عزیزان را ایجاد کنیم و امیدوارم برگزاری این همایش کمک خوبی در این مسیر باشد.
دكتر قوسیان مقدم افزود: تعداد زیادی از همسران شهدا هنوز به صورت رسمی به عضویت موسسه درنیامده اند که یکی از علل آن می تواند عدم اطلاع رسانی مناسب باشد که باید در این مسیر تلاش بیشتری صورت بگیرد.
مدیرعامل شرکت ذخیره شاهد با بیان اینکه شرکت شاهد یادگار امام راحل است که در سال 63 با سرمایه اولیه 10 میلیون تومان اهدایی از سوی ایشان تشکیل شده است، افزود: با جمع آوری سرمایه ها، ورود در مسیر بورس انجام شد و در حال حاضر شرکت ذخیره شاهد و موسسه اندوخته شاهد عهده دار فعالیت های مرتبط با بورس و سرمایه های فرزندان و همسران شهدا هستند.
دكتر قوسیان مقدم در بخش دیگری از صحبت های خود به تشریح فرايندهاي شركت ذخيره شاهد( خريد ، فروش، تبديل مطالبات و پرداخت مطالبات) پرداختند. وی در رابطه با موضوع سهام گفت: فعالیت در حوزه بورس با سرمایه گذاری در بانک ها تفاوت دارد و ممکن است در مقطع کوتاه و بازه زمانی کم، سود زیادی در پی نداشته باشد و این موضوع باید به صورت دقیق و شفاف برای اعضاي محترم موسسه اندوخته شاهد توضیح داده شود.
پخش فيلم فعاليتهاي اقتصادي شركت شاهد به منظور آشنايي مدعوين با اين فعاليتها و انتقال آن به سهامداران محترم عضو موسسه اندوخته شاهد برنامه بعدي همايش بود.
سپس آقاي فياضي از كارگزاري نماد شاهدان در خصوص آشنایی با مفاهیم سرمايه گذاري و بورس مطالبي را ارائه نمودند.
در ادامه كارگروههاي تخصصي اين گردهمايي از ساعت 9:45 با موضوعات زير آغاز و كليه نمايندگان و رابطين شركت زير نظر كارشناسان شركت در قالب اين سه كار گروه در 9 جلسه يك ساعته آموزشهاي لازم را در خصوص موضوعات زير فرا گرفتند و به بحث و اظهار نظر پرداختند:
1آشنايي با سيستم جامع       2) فرايندهاي شركت       3) آشنايي با امور هويتي و جذب اعضا
در پايان مراسم نمايندگان استانهاي آذربايجان غربي، همدان و گيلان به عنوان سرگروه، جمع بندي خود را از مسايل مطروحه دركارگروهها ارائه نمودند و پس از ارائه جمع بندي نهايي توسط دكتر قوسيان مقدم جلسه پرسش و پاسخ  باحضور فعال نمايندگان و رابطين شركت در خصوص كليه فرايندهاي شركت ذخيره شاهد از قبيل خريد، فروش، سود و تبديل مطالبات به واحد سهمي برگزار شد
در آخرين بخش این گردهمایی از تلاشها و حمايتهاي مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربايجان شرقي و همكاران ايشان و همچنين كليه شركت كنندگان تقدیر بعمل آمد.
شايان ذكر است سومين گردهمايي منطقه‌اي در تاريخ 94/05/19 در شهرستان مشهد و با حضور رابطين شركت ذخيره شاهد در 8 استان شرق كشور شامل استانهاي خراسان جنوبي، گلستان ، مازندران، خراسان شمالي، سيستان و بلوچستان ، خراسان رضوي ، يزد و كرمان برگزار خواهد شد.
   1394/5/13 18:04

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 615
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )