هجدهمین شعبه فروشگاه‌های آزاد شاهد در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های اقتصاد مقاومتی در آستارا افتتاح شد.
 به گزارش روابط عمومي شركت ذخيره شاهد و به نقل از سايت شركت شاهد، هجدهمین شعبه فروشگاههای آزاد شاهد، روز شنبه شانزدهم خرداد ماه در شهرستان مرزی آستارا افتتاح شد. دکتر محمدحسن آزما  نایب رئیس هیئت مدیره شرکت فروشگاه‌های آزاد شاهد در مراسم افتتاح شعبه فروشگاه آزاد در این شهرستان اظهار کرد: شرکت فروشگاه‌های آزاد شاهد یکی از ارکان مستحکم اقتصاد در حوزه بازرگانی، تجارت و کسب و کار است.
دكترمحمدحسن آزما فعالیت فروشگاه‌های آزاد شاهد را در راستای دستیابی به اهداف سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ عنوان کرد و افزود: گسترش، ارتقا و تحول بازار ایرانی ـ اسلامی و همچنین تحقق اهداف و آرمان‌های اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین ماموریت‌های شرکت مذکور است.
وی با تاکید بر توجه به دغدغه مقام معظم رهبری در مورد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: اتخاذ راهکارهای علمی و نظام‌مند به منظور رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی در حوزه بازار و تجارت از برنامه‌های فروشگاه‌های آزاد شاهد است.
مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های آزاد شاهد، ایجاد بستر صادرات محصولات و کالای ایرانی دارای مزیت رقابتی به منظور صادرات به کشورهای همسایه و دیگر کشورها و همچنین حمایت از تولید داخلی را از ماموریت‌های این شرکت عنوان کرد.
دكترآزما با بیان اینکه جلوگیری از خروج ارز از کشور از اهداف شرکت فروشگاه‌های آزاد شاهد است، بیان کرد: حجاج و زائران عتبات می‌توانند در مبادی ورودی کشور نسبت به تهیه کالای خود از طریق فروشگاه‌های مذکور اقدام کنند.
وی بیشترین سهامداران شرکت فروشگاه‌های آزاد شاهد را فرزندان و همسران معظم شهدا دانست و خاطرنشان کرد: تا سال ۱۴۰۰ شرکت مذکور با توسعه کمی و کیفی فروشگاه‌های آزاد گمرکی در مبادی گمرکی مرزهای زمینی، دریایی و هوایی خدمات خود را به ۵۰ درصد ایرانی‌هایی که به کشور مراجعه می‌کنند، عرضه می‌کند.
ايشان راه‌اندازی این فروشگاه در مبادی مرزی زمینی با کشورهای همسایه و همچنین در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور را با هدف توسعه صادرات محصولات داخلی در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی خواند و یادآور شد: شرکت مذکور رتبه نخست صادرات کالای همراه مسافران خروجی از کشور را به خود اختصاص داده است.
دكتر آزما با اشاره به فعالیت فروشگاه‌های آزاد شاهد در شهرهای بندر انزلی و آستارا، اظهار کرد: به‌زودی شعبه فروشگاه‌های آزاد شاهد در شهر رشت راه‌اندازی می‌شود.شايان ذكر است شركت فروشگاه هاي آزاد شاهد زيرمجموعه شركت شاهد مي باشد
منبع :  سایت شرکت شاهد    1394/3/17 15:16

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 884
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )