مراسم اختتامیه گردهمایی هم اندیشی نمایندگان استانی شرکت ذخیره شاهد
دکتر قوسیان مقدم مدیر عامل شرکت ذخیره شاهد در مراسم اختتاميه گردهمايي هم انديشي نمايندگان استاني شركت که روز پنج شنبه از ساعت14:30 درمجتمع شهيد رسول زاده برگزار شد ، به اين نكته اشاره داشتند كه بايد مزایا و سود آوري طرح عضويت همسران مکرم شهدا در موسسه اندوخته شاهد را براي همسران شهدا به خوبي و به طور کامل توضيح دهيم و اصراري براين نداريم که همسران شهدا به هر طریق ممکن و یا با اکراه عضو موسسه شوند. اما اگر همسر شهیدی بدون اطلاع کامل از بازده حدود صد در صدی که با استفاده از تسهیلات سرمایه گذاری در موسسه نصیبش می شود  انصراف خود را اعلام نماید همه ما مسئولیم. بنابراين ، تنها زمانی ديني برگردن نداریم که تمامی ابعاد طرح را به طور کامل توضيح داده باشیم و آنان با آگاهی کامل انصراف دهند.
در این همایش برای اولین بار نمایندگان استانی و شش تن از معاونین تعاون ادارات کل بنیاد شهید استانها در قالب چهار گروه تخصصی گروه بندی شدند و کارشناسان شرکت نیز در قالب چهار کارگروه با هر یک از این گروه های استانی به هم اندیشی پرداختند که به این ترتیب در مجموع 16 کارگروه تخصصی برای بررسی راه حلهای پیشنهادی همکاران استانی برای افزایش سرعت ، دقت و کیفیت ارائه خدمات به اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت ذخيره شاهد ، در مراسم اختتامیه این همایش دو روزه که در بعد از ظهر روز پنج شنبه 93/11/30 برگزار شد ، ابتدا معاونين تعاون استانهاي فارس، گيلان ، خراسان رضوي و تهران بزرگ بعنوان سخنگوي گروه هاي تخصصي استانی ، جمع بندی نظرات و پيشنهادات هر گروه  را در چهار محور تکمیل و اصلاح مشخصات هويتي اعضا ، تکمیل و اتمام طرح عضويت همسران ، اصلاح فرايندهای جاری شرکت و انتظارات آتی از سيستم جامع شرکت ) ارائه نمودند و در ادامه کارشناسان شرکت که هر یک مسئولیت برگزاری یکی از کارگروه ها را بر عهده داشتند نیز گزارش مبسوطي از مطالب ارائه شده در گروه ها را شرح دادند.
سپس دكتر قوسيان مقدم مدير عامل شركت ضمن عرض خدا قوت خدمت همكاران فرمودند اميدوارم اين گردهمايي با تلاش و كوشش شما  به اهداف خود رسيده باشد.
ايشان هدف از برگزاري اين گردهمايي را در چهار محور تبیین نمودند:
1- مرور فرایندهاي شركت درحوزه هاي 4 گانه.
2- آشنايي با آخرين اقدامات انجام شده در شركت در مورد سهامداران.
3- آشنايي با نظرات نمايندگان استانها در حوزه هاي مختلف فعاليت.
4- اخذ پيشنهادات استانها در خصوص اصلاح فرایندهای موجود شركت.
  ايشان بيان داشتند که در این دو روز با برگزاری 16 كارگروه ، مسائل مهم شرکت مورد بررسي قرار گرفت و از بيانات ارزشمند مسئولين محترم بنياد شهيد و امور ایثارگران ، موسسه اندوخته شاهد و اساتید دانشگاه و سازمان بورس نيز بهره مند شديم.
دكتر قوسيان در ادامه در خصوص طرح عضويت همسران به اين نكته اشاره داشتند كه بايد مزایا و سود آوري طرح عضويت همسران مکرم شهدا در موسسه اندوخته شاهد را براي همسران شهدا به خوبي و به طور کامل توضيح دهيم و اصراري براين نداريم که همسران شهدا به هر طریق ممکن و یا با اکراه عضو موسسه شوند. اما اگر همسر شهیدی بدون اطلاع کامل از بازده حدود صد در صدی که با استفاده از تسهیلات سرمایه گذاری در موسسه نصیبش می شود  انصراف خود را اعلام نماید همه ما مسئولیم. بنابراين ، تنها زمانی که تمامی ابعاد طرح را به طور کامل توضيح داده باشیم در آن صورت در مورد تصميم آنها مسئوليتي متوجه ما نخواهد بود.
ايشان در ادامه در خصوص خريد، فروش، سود وتبديل مطالبات سهام نيز فرمودند كه نمايندگان استاني  و رابطين شهرستانها  بايد به خوبي اعضا را توجيه نمايند . به عنوان مثال اگر اعضا سود را نياز ندارند بلااستفاده نماند و آنرا تبديل به سهام نمايند كه سال بعد هم به آن سود تعلق بگیرد و  اين تبديل حتما بايد توسط خود عضو انجام شود. در خصوص خريد و فروش  سهام بايد به اعضا مشاوره دهيم كه چه زماني بايد اقدام به خريد  وچه زماني اقدام به فروش نمايند. ما مخالف اين هستيم كه اعضا محدود شوند و هرموقع لازم است بايد خريد و فروش نمايند فقط بايد مطمئن شویم که تفاوت بازار سرمايه با بازار پول را می دانند. ایشان در خصوص كوتاه نمودن مدت زمان فروش اعلام داشتند كه جهت رضايتمندي اعضا در حال حاضر فروش سهام آندسته از اعضا كه درخواست فروش دارند به 15 روز كاهش يافته و ليست  اولويت فروش از بين رفته است.
 وي  در مورد اطلاع رساني و آموزش رابطين شهرستانی اعلام آمادگي كردند با همكاري معاونت هاي محترم تعاون استانها (طبق گروه بندي منطقه اي) در گردهمايي رابطين شهرستانها و مسئولین بنیاد در سراسر کشور حضور یابند.
در پايان ايشان ضمن تشكر و قدرداني از مشاركت وحضور فعال معاونين تعاون و نمايندگان استاني ابراز اميدواري نمودند با تلاش مظاعف نمايندگان و حمايت مديران كل و معاونين تعاون محترم بنياد شهيد استانها زمینه مناسبي جهت تسهيل امر خدمت رسانی به فرزندان و همسران مكرم شاهد عضو موسسه اندوخته شاهد به وجود آيد.
   1393/12/4 15:24

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 415
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )