مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران : تفاهم در زمینه همکاری با شرکت ذخیره شاهد در سطح کشور بمنظور تکمیل طرح عضویت همسران مکرم شاهد در موسسه اندوخته
در گردهمایی هم انديشي نمايندگان شركت ذخيره شاهد آقاي تبریزی مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد طی سخنانی ضمن تشكر از آقاي دكتر قوسيان مقدم مديرعامل شركت ذخيره شاهد ، سخنان خود را با این جمله از حضرت امام خميني (ره) آغاز نمود كه « ارزش هر خدمتي بستگی به كساني دارد كه خدمت براي آنها انجام مي شود » و ادامه داد که ما در اینجا برای بهترین انسان‌ها خدمتگزاری می‌کنیم. انسان‌هایی که برای عزت و سربلندی ما از جان خود گذشتند به همین خاطر این یک خدمتگزاری نیست بلکه در اصل سپاسگزاری از این انسان‌ها است و خداوند را شاكريم كه توفيق سپاسگزاري از بهترين بندگان خداوند را نصيب ما كرده است.
وی ادامه داد: در تداوم همکاری های سال گذشته ، امسال نیز تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد و شرکت ذخیره شاهد امضاء شده که براساس آن کارشناسان اداره تسهیلات بنیاد استان‌ها مکلف شدند تا همکاری لازم را با نمایندگان شرکت ذخیره شاهد داشته باشند. همانطور كه مستحضريد در اقدامی خوب و شايسته برای همسران مکرم سهامدار تسهیلات بدون بهره ای از محل منابع بنیاد تخصیص داده شد تا آنها هم بتوانند عضو موسسه اندوخته شوند و تا الان سود بسيار خوبي نیز عايدشان شده است.
با توجه به اينكه همسران مكرمی که از این تسهیلات بهره مند شده اند حقوق بگير بنياد شهيد هستند و ما طبق قانون حق نداريم اقساط این تسهیلات را از حقوق آنها كسر كنيم مگر اينكه با مجوز خود آنها باشد ، پس لازم بود اين عزيزان به بنياد مراجعه كنند و يا ما به آنها مراجعه كنيم و مزاياي طرح را براي آنها به خوبي توضيح دهيم و اجازه نامه كتبي از آنها بگيريم تا بتوانیم براي اين عزيزان معادل مبلغ 500 هزار تومان واحد سهمی موسسه اندوخته شاهد خریداری نماییم.
تبریزی تصریح کرد: تاکنون از مجموع کل همسران شاهد حقوق بگیر بنیاد ، حدود 40 درصد عضو این موسسه شده‌اند و حدود 60 درصد از آنان باقی مانده‌اندكه با توجه به تفاهم نامه ای كه با آقاي دكتر قوسيان داشته ايم قرار شد اسامي این 60 درصد را به تفکیک استان به  بنياد ارسال نمايند تا اطلاع رسانی لازم صورت گیرد و انشاءا...  بتوانيم همكاران واحد تسهيلات را در سراسر كشور ملزم به همكاري با نمايندگان و رابطين شركت ذخيره شاهد نماييم كه اين خدمت را به نحوه شايسته انجام دهند و تا پایان سال مابقی همسران را نیز با فعالیت‌های این موسسه آشنا کنیم و در صورت رضایت، آنان را نیز به جمع اعضای موسسه اندوخته اضافه نماییم.
مدیر کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در بخش پایانی حضور خود در همایش، به سوالات نمايندگان استاني در خصوص مشكلات طرح عضويت همسران پاسخ دادند.
 
   1393/12/4 14:31

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 472
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )