اعلام جدول زمان بندي پرداخت سود مجمع سال 1391 موسسه اندوخته شاهد
به گزارش روابط عمومي شركت ذخيره شاهد، جدول زمان‌بندي ثبت نام و پرداخت سود مجمع عمومي سال 1391 توسط موسسه اندوخته شاهد ابلاغ شد.
بر اساس اين جدول، اعضاي محترم موسسه اندوخته شاهد مي توانند از تاريخ 92/02/30 لغايت 92/04/07 از طريق مراجعه به سايت شركت ذخيره شاهد (بخش پرتال اعضا)، قسمت درخواست ها نسبت به ثبت نام براي دريافت سود خود اقدام نمايند و مطالبات اعضايي كه در بازه زماني تعيين شده اقدام به ثبت نام نمايند، به مرور و حداكثر تا تاريخ 92/4/11 به حساب آنان واريز خواهد شد.
همان‌گونه كه قبلا نيز اعلام شده سود قابل تقسيم به ازاي هر واحد سهمي معادل مبلغ 245 ريال است كه اعضاي محترم مي‌توانند از طريق سايت شركت ذخيره شاهد (بخش پرتال اعضا)،  از ميزان مطالبات خود باخبر شوند.
شایان ذکر است مطالبات اعضایی که در مقطع برگزاری مجمع عمومی سال 91 بانک دی دارای سهام بانک یاد شده بودند پس از کسر مبالغ پرداخت شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران بابت شرکت دادن آنان در افزایش سرمایه بانک دی محاسبه و پرداخت می گردد همچنین لیست اعضای محترمی که انصراف خود را از شرکت در افزایش سرمایه بانک دی اعلام نموده اند به بانک یاد شده ارسال گردیده تا اقدامات لازم را برای خروج آنان از افزایش سرمایه بعمل آورند.
ضمنا وراث محترم اعضايي كه فوت نموده‌اند، قيم اعضايي كه به سن قانوني نرسيده‌اند و يا به هردليل حق تصرف در اموال آنان به قيم سپرده شده و همچنين اعضاي محترمي كه شماره حساب بانكي آنان داراي اشكال مي‌باشد و یا کد ملی آنان در سیستم جامع این شرکت ثبت نشده مي‌بايست به نمايندگان شركت ذخيره شاهد مستقر در ادارات كل بنياد شهيد استان محل پرونده خود مراجعه نمايند.


   1392/2/30 12:39

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 12964
6.5/10 (تعداد آرا 59 نفر )