مراسم تودیع و معارفه هیئت مدیره موسسه اندوخته شاهد برگزار شد
به  نقل از گزارش «ایثار»، جلسه تودیع و معارفه هیات مدیره قدیم و جدید موسسه اندوخته شاهد ظهر ديروز، 16 آذر 93  با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حبیب الله حسنی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، پورحاج رضایی، مدیرعامل سابق و علی اکبری، مدیرعامل جدید موسسه و جمعی از مدیران شرکت شاهد در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد در این جلسه با گرامیداشت روز دانشجو، 3 خصلتِ نداشتن اهداف دنیایی، همیشه زنده و جاوید بودن و زدودن محیط از آلودگی را از خصایص شهدا عنوان کرد و گفت: استفاده از این واژه مقدس در عنوان شرکت اندوخته شاهد، بار و دِینی دارد که به نیت و خدمت ما باز می گردد.
وی اظهار داشت: سپردن فعالیت ها به فرزندان شاهد از دغدغه های مقام معظم رهبری بود که مورد توجه رییس و مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز بوده است، ما نیز با اعمال این سیاست در شرکت ذخیره شاهد به دنبال کسب خروجی های بهتر هستیم.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد ادامه داد: تشکیل اتاق فکر، مهیا کردن بهترین شرایط کاری، کار کردن با صفا و صمیمیت، اعتلا بخشیدن به سیاست و فرهنگ در عرصه اقتصاد و ایجاد ظرفیت انتقاد از جمله مواردی هستند که شرایط کاری بهتری برای اعضای مجموعه فراهم می کنند.
حجت الاسلام و المسلمین حسنی با تاکید بر اینکه موسسه اندوخته شاهد متعلق به خانواده های معظم شهدا است، اظهار داشت: درخواست ما از شما ایجاد تحول در این مجموعه و تبدیل آن به یک شرکت سرآمد در میان سایر شرکت ها با حداقل هزینه و حداکثر بهره برداری است.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد به مسوولان این موسسه گفت: فضای کاری خود را برای رسیدن به نتیجه های بهتر به شکلی مهیا کنید که همه به راحتی حرف خود را بگویند؛ الفبای کار خود را نیز شفاف کنید تا برای کسی سوالی پیش نیاید و در صورت ایجاد مشکل، پاسخ روشنی برای ارائه داشته باشید.
در ابتدای این جلسه، پورحاج رضایی، مدیرعامل سابق موسسه اندوخته شاهد گزارشی از عملکرد 8 سال فعالیت خود در این موسسه ارائه کرد.
وی با تاکید بر بهسازی نیروی انسانی و استفاده شایسته از ظرفیت فرزندان شهدا در این موسسه گفت: شفاف سازی در بخش مالی و برداشتن قدم های موثر با حمایت هیات مدیره و حرکت دادن موسسه به سوی تحقق سودهای عملیاتی از دیگر  برنامه های اجرا شده در طول مدت خدمت بنده در این موسسه بوده است.
علی اکبری، مدیرعامل جدید موسسه اندوخته شاهد نیز در این نشست با تشکر از حسن اعتماد حجت الاسلام و المسلمین شهیدی، نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در انتخاب وی به عنوان مدیر عامل موسسه اندوخته شاهد، گفت: تمام افراد خدمت کننده در این موسسه از بدو تاسیس آن، منشاء خیر و برکت بوده اند.
وی استفاده از برنامه های منطقی، هم فکری، تبادل نظر و تجربیات با تدبیر و عالمانه را جز برنامه های موسسه عنوان کرد و گفت: داشتن سرعت و دقت در کارها اهمیت بسیار زیادی دارد  که در این مسیر باید صداقت، اخلاص و شفافیت در کارها را نیز در نظر گرفت.
در پایان این جلسه، احکام هیئت مدیره جدید از سوی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد به آنها اهدا شد.
   1393/9/17 16:05

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 979
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )