استفاده همسران مکرم شهدا از تسهیلات سرمایه گذاری در موسسه اندوخته شاهد


به نقل ازگزارش ایثار واحد استان خراسان رضوي

دکتر محمد حسن آزما مدیر عامل شرکت ذخیره شاهد در جلسه مشترک خود با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی عنوان کرد: ایثارگری یک وجود زنده است و ما باید همیشه خود را در خط مقدم ایثار و ایثارگری ببینیم و تنها در این صورت است که می توانیم ادعا کنیم ایثارگر هستیم.

آزما که خود از فرزندان معظم شهدا می باشد با تأکید بر این که در راه خدمت به جامعه ایثارگری شهدا خود به کمک ما می‌آیند تصریح کرد : اعتقادم بر این است که هرکس در کسوت خدمت‌گذاری به خانواده‌ های شهدا در می آید ، شهدا نیز به او عنایت دارند و او را هدایت می‌کنند.

وی افزود: بحث عضویت همسران شهدا در موسسه اندوخته شاهد از مباحثی است که مورد تأکید ماست و پس از طرح این بحث از حدود دو سال پیش تا امروز همچنان در دستور کار ما قرار دارد.

آزما خاطرنشان کرد: ارزش تسهیلات 5 میلیون ریالی که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران  به همسران شهدا تخصیص داده شده است ، امروز به حدود یک میلیون‌ تومان رسیده است که این در واقع حمایت خوبی از سوی بنیاد شهید برای همسران مکرم شهدا بود.

وی از توزیع 110 هزار بروشور مختلف برای اطلاع‌رسانی به همسران شهدا در سطح استان‌های کشور خبر داد و افزود: سامانه پیامکی ما با شماره 30002325 و تلفن گویای هوشمند 88895333 و سایت شرکت به آدرس zakhireh.co.ir در اختیار همسران و فرزندان معظم شهدا است تا از این طریق بتوانند اطلاعات مربوط به وضعیت خود در شرکت را دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت ذخیره شاهد خاطرنشان کرد: آنچه مهم است ورود همسر و فرزند شاهد به عرصه فعالیت اقتصادی و سرمایه گذاری است. در این جلسه حسین عامریان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سعدی که از هلدینگهای شاهد می باشد نیز حضور داشتند و مطالب مبسوطی را در زمینه چگونگی عملکرد شرکت شاهد و وضعیت سرمایه گذاری و پیشرفتهای شرکت شاهد مطرح نمودند.

در پایان با توجه به این که برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شاهد و موسسه اندوخته شاهد نزدیک است و به افرادی که در تاریخ مجمع دارای سهام باشند سود سالیانه نیز تعلق می گیرد ، مقرر گردید با برنامه های جدید که توسط بنیاد استان خراسان رضوی در خصوص اطلاع رسانی به شهرستانها و همسران مکرم شهدا صورت می گیرد از مزیت وام قرض الحسنه سرمایه گذاری در شرکت شاهد برای همسران شهدا استفاده بیشتری شود.


 

لینک به سایت ایثار استان خراسان رضوی

 

منبع :  ایثار واحد استان خراسان رضوی    1393/6/29 14:00

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 6212
5.2/10 (تعداد آرا 10 نفر )