پیام مدیر عامل شرکت ذخیره شاهد به مناسبت حلول سال 1393

در آستانه حلول سال 1393 هجری شمسی ، خداوند منان را شکرگزارم که به اين حقير توفیق خدمت عطا نموده تا در کنار جمع كثيري از يادگاران معظم شهداي گرانقدر و با همکاری و همدلی تمامي همكاران خدومم در مجموعه شاهد گام های بلندی در جهت ارائه خدمات ارزنده و جلب رضایت اعضاي محترم موسسه اندوخته شاهد برداریم.
سنت مبارک نوروز در کشور ما آغاز نو شدن  هاست. آغاز تغییر و تحول و تلاش برای بهتر شدن در تمامی ابعاد و ارکان زندگی. امیدوارم با کمک و تلاش مضاعف متقابل کلیه اعضا و همکاران محترم ، سال جديد همراه با خلاقیت ، سخت کوشی ، همدلی ، یکپارچگی ، هم افزایی و صمیمیت بیش از پیش آغاز گردیده و تداوم یابد.
بی تردید سالی که گذشت با فراز و نشیب هایی همراه بوده و لازم می دانم ابتدا از اعضاي محترم موسسه اندوخته شاهد
كه علي رغم تمامي كاستي ها و ضعف هاي موجود همچنان ياوري دلسوز براي اينجانب و همكارانم بوده اند و بزرگترين و باارزش ترين حمايت هاي خود را در قالب اعتماد و اطمينان به خدمتگزاران خود ارزاني نمودند تشكر ويژه بنمايم و سپس از تمامی مدیران ، کارشناسان ، کارکنان و زحمتکشانی که با پشتکار فراوان و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود زمينه هاي حرکت رو به رشد و توسعه همه جانبه شرکت را فراهم نموده اند تقدیر و تشکر نمایم.
در ادامه ضمن عرض تسليت ايام جانسوز فاطميه، آرزوي سلامت و سعادت براي خاندان معظم شهدا و همه همكاران و خانواده هايشان را دارم و از خداوند بزرگ مسئلت دارم كه به ما توفيق و توانمندي بيشتر عطا فرمايد تا در سال جديد با سعي و تلاش زيادتر ، از زمينه هاي ايجاد شده در جهت ارتقاي رضايت اعضاي محترم گام برداريم
   1392/12/28 10:23

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1201
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )