همزمان با رونمایی از سیستم جامع شرکت ذخیره شاهد از سامانه جدید تلفن گویا با حضور مهندس زریبافان نیز رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت، همزمان با رونمایی از سیستم جامع شرکت ذخیره شاهد توسط جناب آقای مهندس زریبافان معاون محترم رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در روز یکشنبه 06/12/1391 ، از سامانه تلفن گویای شرکت نیز با شماره 88895333 (12 خط) با قابلیت پاسخگویی 24 ساعته و قابلیت اتصال به سیستم جامع شرکت، رونمایی شد.

 
از امکانات این سامانه که در راستای رضایتمندی اعضا جهت اطلاع رسانی شفاف و استفاده از آخرین فن آوری روز راه اندازی شده می توان به اعلام موجودی، اعلام شماره حساب، اعلام آخرین وضعیت درخواست های اعضاء در مورد خرید و فروش و مطالبات، اعلام سه گردش آخر از طریق این سامانه و همچنین ارسال پیامک، اعلام آخرین نرخ سهام و ... اشاره نمود.
 
با راه اندازی این سامانه از این پس اعضاء محترم می توانند با وارد نمودن کد ملی خود به جای کد عضویت (بدون خط تیره) از امکانات یاد شده استفاده نمایند.
 ضمناً اعضاء محترمی که کد ملی آنها در این سامانه ثبت نشده است می توانند با همراه داشتن کارت ملی و کارت بنیاد شهید به نماینده مربوطه در بنیاد شهید محل سکونت خود جهت ثبت کد ملی اقدام نمایند.
 
شایان ذکر است اعضاء محترم در صورت تمایل می توانند جهت ایمنی بیشتر در انتقال اطلاعات، با مراجعه به نماینده مستقر در بنیاد شهید مربوطه و با همراه داشتن کارت ملی و کارت بنیاد شهید خود نسبت به تعیین و فعال سازی کلمه عبور و یا تغییر آن اقدام نمایند.
از دیگر امکانات این سامانه که در اختیار اعضا قرار گرفته است می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
-        سیستم صف انتظار مخاطبان
-        صندوق انتقادات و پیشنهادات
-        آموزش مبانی سرمایه گذاری
-        اعلام آدرس و ساعت کار شرکت
-        اطلاعاتی در رابطه با موسسه اندوخته شاهد و شرکت شاهد
-        اطلاعاتی از نمایندگان استانی
-        ارتباط با بخش های سهام، اداری، مالی، انفورماتیک، روابط عمومی، دفتر مدیر عامل
-        و...

   1391/11/14 09:08

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 679
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )