خبر تكميلي افزايش سرمايه‌ي بانك دي
با توجه به محدوديت زماني شركت در افزايش سرمايه بانك دي و احتمال متضرر شدن تعدادي از اعضاي محترم موسسه اندوخته شاهد كه در محدوده زماني اعلامي از حق تقدم خود با خبر نمي‌شدند و همچنين به منظور رفاه حال اين عزيزان ، بنياد شهيد و امور ايثارگران تسهيلاتي را فراهم نموده تا اين قشر معظم بتوانند بدون نياز به صرف وقت و هزينه و زحمت مراجعه به شعب بانك از اين اولويت خود بهره مند شوند.
به گزارش روابط عمومي شركت ذخيره شاهد ، پيرو خبر مورخ 30/09/1391 مبني بر افزايش سرمايه بانك دي از محل مطالبات و آورده نقدي سهامداران به ميزان 25 درصد ، با عنايات خداوند متعال ، مساعدت رياست عالي بنياد شهيد و امور ايثارگران و تلاشهاي مديريت محترم موسسه اندوخته شاهد ، امكان استفاده‌ي كليه‌ي اعضاي محترم موسسه اندوخته شاهد از حق تقدم قانوني خود براي خريد سهام بانك دي به نرخ هر سهم 1000 ريال (معادل ارزش اسمي) كه پايين‌تر از نرخ روز سهام بانك دي مي‌باشد بدون نياز به صرف وقت و هزينه و زحمت مراجعه به شعب بانك ايجاد شد و كليه امور اداري و مالي مربوط به افزايش سرمايه‌ي اين عزيزان از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران و موسسه اندوخته شاهد در حال پيگيري و انجام مي‌باشد.
شايان ذكر است افزايش سرمايه يكي از بهترين راههاي تامين منابع مالي براي انجام پروژه‌هاي شركتهاي سرمايه‌پذير است. زيرا چنانچه شركتها براي تامين منابع مالي مورد نياز خود از روشهاي ديگري مانند دريافت وام استفاده نمايند ، بخشي از منافع پروژه صرف پرداخت كارمزد و سود تسهيلات دريافتي مي‌شود اما در صورت استفاده از روش افزايش سرمايه ، سود حاصله تنها بين سهامداران توزيع مي‌گردد. با توجه به اين كه در مقطع افزايش سرمايه ، سهام بانك به نرخي كمتر از نرخ روز عرضه مي‌شود حق تقدم استفاده از اين فرصت با سهامداران فعلي مي‌باشد تا از اين راه ضمن ياري بانك در انجام طرحهاي خود و شريك شدن در سود حاصل از اين سرمايه‌گذاري ، قدرت خود را در تاثيرگذاري بر تصميم‌‌گيري‌هاي بانك نيز حفظ نمايند.
لذا لازم است كليه‌ي اعضاي محترمي كه تمايل به شركت در اين افزايش سرمايه ندارند از تاريخ 11/11/1391 با مراجعه به سايت شركت ذخيره شاهد نسبت به تكميل فرم انصراف از حق تقدم خود اقدام نمايند و عدم تكميل فرم انصراف ، به‌منزله‌ي درخواست شركت در افزايش سرمايه تلقي شده و وجه مورد نياز براي افزايش سرمايه در وهله‌ي اول از مطالباتي كه از بانك دي و يا موسسه اندوخته شاهد دارند تامين خواهد شد.
شركت ذخيره شاهد وظيفه‌ي خود مي‌داند تا از حسن نيت مديران محترم بنياد شهيد و امور ايثارگران و موسسه اندوخته شاهد بابت اتخاذ تصميمات فوق صميمانه قدرداني نمايد.
   1391/11/14 09:06

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 821
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )