اطلاعیه مهم
بدين وسیله به اطلاع اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد مي رساند، ثبت نام دريافت سود و تبدیل مطالبات مجمع سال 95 طبق جدول زمانبندي اعلامي از تاريخ 95/10/20 لغايت  95/12/09 از طریق سایت اینترنتی شرکت انجام می شود، لازم به ذکر است تعداد سهام زمان برگزاری مجمع 95موسسه اندوخته شاهد ملاک ثبت نام طبق جدول اعلامی  می باشد ، اعضای محترم می توانند با مراجعه به پرتال اعضا قسمت گردش حساب مطالبات مقدار دقیق تعداد سهام خود را در زمان تخصیص سود مجمع سال 1395 مشاهده و بر اساس آن اقدام به ثبت درخواست مطالبات یا تبدیل مطالبات به واحد سهمی نمایند.
شايان ذكر است به دلیل حجم بالای مراجعات اعضا به سیستم جامع گزینه تبديل مطالبات سنوات گذشته فقط تا ساعت 12 ظهر روزیکشنبه 95/10/19 فعال بوده  و از ساعت 24 روز یکشنبه اعضا می توانند جهت سود سال جاری طبق جدول زمانبندی اعلام شده در سایت شرکت، اقدام به ثبت درخواست مطالبات یا تبدیل مطالبات به واحد سهمی نمایند.
کماکان کارشناسان امور سهام شرکت به سهامداران دارای تعداد واحد سهمی کمتر از 10000 سهم توصیه می نمایند ترجیحاً با توجه به قیمت سهام با استفاده از گزینه تبدیل مطالبات به واحد سهمی نسبت به افزایش تعداد واحد سهمی خود اقدام نمایند.
فعال شدن گزینه درخواست مطالبات برای هر کدام از سهامداران با توجه به تعداد واحد سهمی بر اساس جدول در تاریخ های اعلام شده انجام خواهد پذیرفت.

 
   1395/10/18 17:35

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1282
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )