راهنمای پرداخت یا تبدیل مطالبات مجمع سال 95 موسسه اندوخته شاهد

به اطلاع اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد مي رساند، ثبت نام دريافت سود و تبدیل مطالبات مجمع سال 95 طبق جدول زمانبندي اعلامي از تاريخ 95/10/20 لغايت  95/12/09 از طریق سایت اینترنتی شرکت انجام می شود. و در بازه های زمانی اعلام شده تعدادسهام در زمان برگزاری مجمع سال 95 شرکت شاهد ملاک ثبت نام طبق جدول اعلامی  می باشد .
 اعضای محترم می توانند با مراجعه به پرتال اعضا قسمت گردش حساب مطالبات مقدار دقیق تعداد سهام خود را که ملاک تخصیص سود مجمع سال 1395 بوده است، مشاهده و بر اساس آن اقدام به ثبت درخواست مطالبات یا تبدیل مطالبات به واحد سهمی نمایند.
به این منظورابتدا آدرس اینترنتی سایت شرکت ذخیره شاهد www.zakhireh.co.ir را در مرورگر اینترنتی وارد نمایید)فلش شماره 1)  و وارد صفحه اصلی سایت شوید. از قسمت سمت چپ صفحه، آیکون «ورود به پرتال اعضا» )فلش شماره 2) را انتخاب نمایید.

 
با انتخاب این آیکون صفحه زیر نمایش داده می شود. شما می بایست کدملی خود را در قسمتی که با فلش شماره 3 مشخص شده، درج نمایید:


در صورتی که پس از وارد نمودن کد ملی با پيغام «كد ملي شما در سيستم يافت نشد» مواجه شويد مي بايست با همراه داشتن مدارک شناسایی خود به یکی از دفاتر بنیاد شهید مراجعه نمایید؛ در غير اين‌صورت با انتخاب دکمه ورود، صفحه زیر برای شما باز می شود:

 
پس از باز شدن صفحه فوق شما می توانید تعداد واحد سهمی خود را در روز مجمع مشاهده نمایید که در خواست شما بر اساس سود تعلق گرفته به این تعداد واحد سهمی محاسبه خواهد شد. (فلش شماره4)
سپس گزینه ثبت درخواست پرداخت از محل مطالبات را انتخاب نمایید( فلش شماره 5) پیشنهاد موکد این شرکت این است که اعضای محترم برای افزایش میزان سرمایه گذاری خود به جای ثبت درخواست مطالبات، گزینه خرید از محل مطالبات را انتخاب و نسبت به تبدیل مطالبات به واحد سهمی اقدام نمایند (فلش شماره 6).
   1395/10/7 10:07

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
صبا سیار:
با سلام.لطفا زمان تبدیل مطالبات سالهای قبل به سهام رو اعلام کنید.امسال فقط آخرین سود96 رو تونستیم تبدیل به سهام کنیم مطالبات سالهای قبل مانده
دوشنبه 30 بهمن 1396
+
0
-
0
ارسال
روابط عمومی:
باسلام و تشکر از ارتباط شما با این شرکت، در خصوص سوال مطروحه به استحضار میرساند، سهام بانک دی کاملا مستقل از سهام شاهد می باشد . لذا برای پیگیری سهام خود نزد بانک دی لازم است مراتب را از طریق امور سهام بانک پیگیری و اقدام نمائید. شماره تماس امور سهام بانک دی : 28931888 -021 به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
شنبه 29 مهر 1396
+
4
-
7
ارسال
قاسم سائلی سابق:
می خواستم چندصد سهام دی بفروش
یکشنبه 16 مهر 1396
+
4
-
7
ارسال
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 7968
6/10 (تعداد آرا 2 نفر )