اطلاعیه در خصوص پرداخت سود سال 1395
به گزارش روابط عمومی شرکت ذخیره شاهد با توجه به برگزاری مجامع عمومی عادي سالانه شرکت شاهد و موسسه اندوخته شاهد، جدول زمانبندی ثبت نام و پرداخت سودسال95 بزودی در سایت شرکت اعلام می گردد بر اساس اين جدول، اعضاي محترم موسسه اندوخته شاهد خواهند توانست در بازه های زماني مشخص شده و با مراجعه به سايت شركت ذخيره شاهد (بخش پرتال اعضا)، قسمت درخواست ها نسبت به ثبت درخواست سود خود اقدام نمايند.
همان‌گونه كه قبلا نيز اعلام شد، سود تقسيم شده به ازاي هر واحد سهمي كه هريك از اعضاي محترم در تاريخ 95/07/28 داشته‌اند، معادل مبلغ 90 ريال است كه اعضاي محترم مي‌توانند از طريق سايت شركت ذخيره شاهد (بخش پرتال اعضا)، از ميزان  مطالبات خود باخبر شوند.
نظر به اینکه تعداد واحد سهمی اعضا همواره با تاثیرگذاری بر میزان سود سهام و افزایش سرمایه اعضا می تواند بازده بیشتری را متوجه سهامدار نماید، توصیه اکید می شود افرادی که میزان سود آنها قابل توجه نیست زمانی که قیمت سهام پایین است نسبت به تبدیل مطالبات به سهام جدید اقدام نمایند تا از این طریق تعداد واحد سهمی خود را افزایش دهند . قطعاً دریافت سود سالانه در حدود 20 هزار تومان برای افرادی که تعداد واحد سهمی کمی دارند اصلاً مقرون به صرفه نبوده بلکه خرید سهام جدید می تواند در آینده برای آنان سود بیشتری را به همراه داشته باشد.

 
   1395/9/24 14:15

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
روابط عمومی:
باسلام و تشکر از ارتباط شما با این شرکت، به استحضار میرساند، برای ثبت درخواست تبدیل مطالبات ، می بایست از طریق مراجعه به سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پرتال اعضا)، قسمت درخواست ها طبق جدول زمانبندی اعلام شده در سایت شرکت اقدام نمایید. به امید ارتباط بعدی و بهره مندی از نظرات و پیشنهادات شما
چهارشنبه 8 دى 1395
+
2
-
0
ارسال
نریمانی:
سلام ازمحل مطالبات 95 چرا سهام نمیشود خرید کرد
یکشنبه 5 دى 1395
+
1
-
4
ارسال
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3754
8.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )